Tradičné aj netradičné chute v novom Horehronskom receptári

Tradičné aj netradičné chute v novom Horehronskom receptári
Už čoskoro aj vy budete môcť držať v rukách náš krásny nový Horehronský receptár!

Už čoskoro aj vy budete môcť držať v rukách náš krásny nový Horehronský receptár!

Pozorne sme vyberali z množstva chutných dobrôt, na prípravu ktorých potrebujete kvalitný tvaroh, smotanu, zakysanku či mlieko. V každom recepte preto nájdete ako ingredienciu niektorých z mliečnych výrobkov Agravital, ktoré mu dodajú znamenitú chuť.

Či už chystáte bohatú večeru, zdravé raňajky, rýchlovku pre návštevu alebo niečo sladké pod zub, všetky spomenuté kategórie jedál v receptári nájdete. Na výber budete mať presne 30 skvelých pochúťok zo sladkej, studenej a teplej kuchyne, ktoré sú prehľadne popísané so všetkými dôležitými informáciami. Vybrané recepty sú doplnené fotografiami, ktoré pripravoval oceňovaný slovenský fotograf Vlado Škuta.

Pýtate sa, ako sa k Horehronskému receptáru dostanete? Jeho prvé vydanie budete už onedlho môcť získať v našich súťažiach. Sledujte preto sociálne siete Agravital od Breznianskej mliekarne, najmä Facebook a Instagram, kde sa v pravú chvíľu všetko dozviete.

Ak napriek tomu nedokážete vydržať a máte už teraz chuť na naše dobroty, recepty nájdete aj na tejto stránke: www.agravital.sk/recepty. Dobrú chuť!

decor

Zadajte svoj email a vychutnajte si čerstvé novinky a akcie!

Príhlasením na newsletter súhlasíte so spracovaním osobných údajov.