Agravital z Breznianskej mliekarne v novom šate

Agravital z Breznianskej mliekarne v novom šate
Opäť sme o krôčik bližšie k vám aj vďaka novej webstránke, sociálnym sieťam a tešiť sa môžete aj na krásne nové videá.

Viete dobre, že našu prácu na farme a v mliekarni robíme s absolútnym zanietením a s láskou. Veď inak to ani nevieme. Po rokoch tvrdej práce sme sa posunuli opäť o krôčik ďalej, bližšie k vám, k našim zákazníkom, ktorých je z roka na rok viac.

Aj preto sme do nového šatu obliekli našu webovú stránku, ktorú teraz nájdete pod názvom Agravital, keďže to je meno aj našich horehronských mliečnych dobrôt. Po novom tu nájdete prehľadný zoznam všetkých produktov aj s ich popisom, zistíte najnovšie správy z farmy a mliekarne a vybrať si môžete z chutných receptov, ktoré uvaríte a upečiete aj vďaka našim mliečnym výrobkom.

Navyše, na www.agravital.sk si už čoskoro budete môcť naše prvotriedne výrobky aj zakúpiť.

Aby toho nebolo málo, “prezliekli” sme aj naše sociálne siete. S novým pravidelným obsahom si nás doslova vychutnáte na Facebooku (www.facebook.com/PDBrezno), na Instagrame (www.instagram.com/breznianska_mliekaren/) a skvelé videá si čoskoro pozriete aj na našom kanáli YouTube. Nebudú chýbať praktické tipy a triky, skvelé recepty a aktuality z našej farmy či z Horehronia.

Naša mliekareň si zakladá na tradícii, ktorá sa už od roku 1976 odovzdáva z generácie na generáciu. Ctíme si odkaz našich predkov, ktorí farmárčeniu a mliekovýrobe zasvätili svoj život. V tejto tradícii, aj keď v modernej dobe, stále pokračujeme, a veľmi sa tešíme, že ste pri tom s nami.

decor

Zadajte svoj email a vychutnajte si čerstvé novinky a akcie!

Príhlasením na newsletter súhlasíte so spracovaním osobných údajov.